Hallitus

Puheenjohtaja

Riina Ulkuniemi
riina.ulkuniemi@student.tut.fi
0404155040
rintinq

Rahastonhoitaja

Roosa Mäkitalo
roosa.makitalo@student.tut.fi
0407764932
roosamakitalo

Sihteeri

Ida Suontausta
ida.suontausta@student.tut.fi
0504008007
Stida

Yritysvastaava ja varapuheenjohtaja

Patrik Rajala
patrik.rajala@student.tut.fi
0405180208
GamblerOfFate

Isäntä

Antti Rantaniemi
antti.rantaniemi@student.tut.fi
0456502105
AnttiR

Emäntä

Niko Gullsten
niko.gullsten@student.tut.fi
0400346613
Nakuttaja

Fuksivastaava

Erika Nojonen
erika.nojonen@student.tut.fi
0442576560
erikaru

Kiltamestari

Lasse Enäsuo
lasse.enasuo@student.tut.fi
0503231978
Lases

Tapahtumavastaava

Iiris Hyttinen
iiris.hyttinen@student.tut.fi
0400238285
Linkerii

XQ-vastaava

Teemu Lepistö
teemu.p.lepisto@student.tut.fi
+358407717832
lepistoeoe

Toimihenkilöt

Alumni- ja perinnevastaava

Sofia Suomala
sofia.suomala@student.tut.fi
-
sofia

ATK-Vastaava

Matias Ala-Sunila
matias.ala-sunila@student.tut.fi
0442624727
Matteus

ATK-Vastaava

Lauri Kananen
lauri.kananen@student.tut.fi
0504102395
Cane

Emännän apu

Roosa Hytönen
roosa.hytonen@student.tut.fi
0442726618
roosahytonen

Enkkukandivastaava

Karin Danler
karin.danler@student.tut.fi
-
kd_moo

Excutoimari ja ulkosuhdevastaava

Leevi Kallioniemi
leevi.kallioniemi@student.tut.fi
0443258664
Leevi

Fuksitoimari (kevät)

Sami Forss
sami.forss@student.tut.fi
0405300092
Sami Forss

Isännän apu (kevät)

Lauri Pitkäjärvi
lauri.pitkajarvi@student.tut.fi
0408358089
Jupeli

KV-vastaava

Ville Silvonen
ville.silvonen@student.tut.fi
0505089172
pahkina

Liikuntavastaava

Ella Mahlamäki
ella.mahlamaki@student.tut.fi
0505768223
elliespoosta

Nakkifuksi

Anna Jokiniemi
anna.jokiniemi@student.tut.fi
-
annaj

Nakkifuksi

Ilkka Uusipaikka
ilkka.uusipaikka@student.tut.fi
0505741715
Ilkka

Nakkifuksi (kevät) ja isännän apu (syksy)

Patrik Parviainen
patrik.parviainen@student.tut.fi
-
pheytr1x

Neuvonantaja

Joni Heikkilä
joni.heikkila@student.tut.fi
0405750458
Appron

Opintovastaava ja päätoimittaja

Aapo Honkakunnas
aapo.honkakunnas@student.tut.fi
0442566444
Opna

Rahastonhoitajan apu

Severi Kosonen
severi.kosonen@student.tut.fi
050 5244324
Sebedeus

Tapahtumatoimari

Riina Hietikko
riina.hietikko@student.tut.fi
-
RiinaH

TEK-Kiltayhdyshenkilö

Riku Sinkkonen
riku.sinkkonen@student.tut.fi
0440199324
zigeni

Tiedotusvastaava ja graafikko

Nonna Saarinen
nonna.saarinen@student.tut.fi
0407420442
nuussuananas

Valokuvaaja ja somevastaava

Asta Peräkylä
asta.perakyla@student.tut.fi
-
Asta

Yritystoimari

Martti Leino
martti.leino@student.tut.fi
0509113478
Martti Leino

Yritystoimari (kevät)

Eero Koivumäki
eero.koivumaki@student.tut.fi
-
eKoivu