Hiukkasen hallitus 2024

Tältä sivulta löydät Hiukkasen hallituksen sekä toimihenkilöiden yhteystiedot. Mikäli haluat tarkastella aiempien vuosien hallituksia, löydät ne taulukkomuodossa TÄSTÄ.

Koko hallitukseen saat yhteyden sähköpostitse hallitus(at)hiukkanen.fi. Mikäli haluat ottaa yhteyttä pestikohtaisesti, löydät yhteystiedot laittamalla hiiren kuvan päälle.

Hallitus

Salla Partanen

Puheenjohtaja

puheenjohtaja@hiukkanen.fi TG: seonsallaisuus

Olli-Pekka Louniala

Tiedotusvastaava & VPJ

tiedotus@hiukkanen.fi, op@hiukkanen.fi TG: yleneuvos

Joona Hulkkonen

Sihteeri

joona@hiukkanen.fi TG: jhulkkonen

Iida Peltoluhta

Rahastonhoitaja

TG: iidapeltoluhta rahastonhoitaja@hiukkanen.fi iida.peltoluhta(at)tuni.fi

Justus Mäenpää

Fuksivastaava

fuksit@hiukkanen.fi TG: Juppemoi

Paju Tella

Kiltamestari

paju.tella@tuni.fi TG: syysjuha

Einari Tani

Kopovastaava

kopovastaava@hiukkanen.fi TG: Einarit

Veera Niemi

Tapahtumavastaava

tapahtumavastaava@hiukkanen.fi TG: varvista

Iida Silén

Tarzanvastaava

tarzan@hiukkanen.fi TG: Iidatsku

Iiro Lücke

Virkistysvastaava

iiro@hiukkanen.fi TG: kanamuna2

Leevi Malin

XQ-vastaava

TG: leevista excursiot@hiukkanen.fi

Niko Ollila

Yritysvastaava

yritysvastaava@hiukkanen.fi TG: Nikoollila

Toimihenkilöt

Mira Säe

Alumnitoimari

alumnivastaava@hiukkanen.fi TG: estellanowa

Topias Ahola

ATK-toimari

atk@hiukkanen.fi TG: Jesarineuvos

Aaro Antikainen

Fuksitoimari (kevät)

aaro.antikainen(at)tuni.fi TG: rikkaimuri

Laura Sammalisto

Fuksitoimari (kevät) & juhlavuositoimari

laura.a.sammalisto(at)tuni.fi TG: markaimuri

Iida Liukkonen

Fuksitoimari (syksy)

TG: @slay_cooper

Silja Soini

Fuksitoimari (syksy)

TG: @siljasoini

Anni Terho

Graafikko

anni.terho@tuni.fi TG: oonkissa

Maria Fabritius

Kopotoimari

maria.fabritius@tuni.fi TG: mariafabritius

Venla Junnikkala

Liaanin päätoimittaja

liaani@hiukkanen.fi TG: venlajii

Paula Janke

Liikuntatoimari

TG: bbpaulabbb liikunta@hiukkanen.fi

Aino Ruponen

Nakkifuksi (kevät)

aino.ruponen@tuni.fi TG: ainoruponen

Jesse Fredriksson

Nakkifuksi (kevät)

jesse.fredriksson@tuni.fi TG: jesejames

Siiri Ahola

Nakkifuksi (kevät)

siiri.ahola@tuni.fi TG: Zirkkeli

Lauri Uosukainen

Rahastonhoitajan apu

haalarimerkki@hiukkanen.fi, lauri@hiukkanen.fi TG: alwayslati

Tuuli Nissinen

Sometoimari

insta@hiukkanen.fi, tuuli@hiukkanen.fi TG: tuulinis

Hilma Saarinen

Tapahtumatoimari

hilma.saarinen(at)tuni.fi TG: harmitushilma

Johanna Hemminki

Tapahtumatoimari

johanna.hemminki@tuni.fi TG: hemminkijohanna

Paulus Tukia

Tapahtumatoimari

paulus.tukia@tuni.fi TG: huumeenkayttorikos

Niklas Vuorenmaa

Tarzantoimari

tarzan@hiukkanen.fi TG: Mjaysteeri

Samuli Aerikkala

TEK-kiltayhdyshenkilö

samuli.aerikkala@tuni.fi TG: imavelle

Onni Elola

Valokuvaaja

onni.elola@tuni.fi TG: onnielola

Heini Pitkäranta

Vanha pöytä

heini.pitkaranta@tuni.fi TG: heinielina

Heta Kiviahde

Virkistystoimari

TG: hetssss heta.kiviahde@tuni.fi

Heidi Mattila

Vuosijuhlatoimari

heidi.j.mattila(at)tuni.fi TG: hema295

Katariina Lahti

XQ-toimari

excursiot@hiukkanen.fi TG: ratakana

Mea Nevanranta

Yhdenvertaisuustoimari

mea.nevanranta@tuni.fi TG: meanevanranta

Miro Rantala

Yritystoimari

miro.rantala@tuni.fi TG: mirorantala

Vilma Kuusisto

Yritystoimari

vilma.kuusisto@tuni.fi TG: vilmakuusisto

Matti Reponen

Valmennuskurssitoimari

valmennuskurssi@hiukkanen.fi TG: @MAC_Repo_02